wtorek, 5 lutego 2013

Podkarpacka drogeria Wispol - promocja na olejki Green Pharmacy i inne produkty GP

Jest to informacja głównie dla mieszkanek Podkarpacia i okolic, gdyż sieć drogerii Wispol występuje wyłącznie na Podkarpaciu i w Małopolsce (w Rzeszowie, Jaśle, Krośnie, Sanoku, Tarnowie, Jarosławiu, Leżajsku, Mielcu, Dębicy, Stalowej Woli, Nowym Sączu i Nowej Dębie). 
Nowa gazetka obowiązuje do 28 lutego. Znajdziemy w niej przeceny na kosmetyki Green Pharmacy - olejki przecenione z 5,90 na 3,69zł, szampony i odżywki z 7,50 na 5,99zł, jedwab z 8,90 na 5,99zł. Z "włosowych" ciekawszych produktów jest jeszcze kuracja Marion z olejkiem arganowym (5,90 na 4,99zł), szampony Fructis po 9,99zł, odżywki i maski Ziaji (odpowiednio po 3,79zł i 4,99zł).

W drogerii Wispol znajdziemy kosmetyki polecane przez "włosomaniaczki", a niekoniecznie dostępne w Rossmannie czy Naturze ;) Dostępne są m.in.
- maski Bingo o pojemnościach 500ml i 1000ml (te mniejsze w cenie ok. 10zł)
- maski Kallos, m.in. popularna Latte w mniejszych słoiczkach, w cenie ok. 10zł
- szeroki wybór kosmetyków Joanna, a więc Naturia, z Apteczki Babuni, nowa linia z olejkiem arganowym, itp.
- kuracje Marion z octem malinowym i olejkiem arganowym
- maski Beauty Formulas
- odżywki Mrs. Potter's
- odżywki Garnier Ultra Doux i Fructis (ostatnio właśnie tam kupiłam sobie nową odżywkę Fructis Fruity Passion za 7,99zł, a wiem że w niektórych miejscach są droższe).

Polecam ze względu na niezły wybór produktów dla "włosomaniaczek" i stosunkowo niskie ceny.
Lakieromaniaczki też znajdą coś dla siebie, np. lakiery Golden Rose (m.in. Jolly Jewels, były nawet o 1zł tańsze niż w sklepie GR), Eveline Holografic Shine, spory wybór lakierów Ados i innych polskich marek.

Wiem, że ten post może wyglądać reklamowo, ale zapewniam, że to wyłącznie efekt znalezionej dzisiaj w skrzynce gazetki promocyjnej ;) I chęć zwrócenia uwagi na lokalną sieć drogerii, fakt że istnieje też coś oprócz Rossmanna ;)


* Info dla mieszkanek Rzeszowa: z tego co zdążyłam zauważyć, ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji drogerii, tzn. ten sam produkt kosztował taniej w Rotundzie czy Full Markecie niż w Graffice. Różnice nieznaczne, ale jednak się pojawiają.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz