wtorek, 26 listopada 2013

Cairuo CR lakier brokatowy nr 14


Słodki, prawda? ;) Lakier kupiłam w chińskim markecie. Do wyboru było sporo rodzajów brokatu i wielkości buteleczek. Chyba wszystkie lakiery tej marki kosztowały 3zł, ja wybrałam małą pojemność 8ml, mimo że oczywiście bardziej opłacalna byłaby większa buteleczka. Nie miałam jednak pewności czy lakier się sprawdzi i czy np. szybko nie zgęstnieje, zresztą wolę mniejsze pojemności.

Brokat składa się z hexów - większych niebieskich, granatowych, czerwonych i srebrnych oraz malutkich srebrnych.

Czytałam wcześniej opinie o tym, że te brokaty "ściągają" warstwę lakieru pod spodem, więc nałożyłam go na dwie warstwy Sephory Gothik, na podkładzie z odżywki Sally Hansen.


Lakier nakłada się bez problemu, nabiera się średnia ilość brokatu - na zdjęciu dwie warstwy. Okropnie śmierdzi, jak rozpuszczalnik, do tego zapach utrzymuje się na paznokciach! Na szczęście pokój się wietrzy szybko. Chwilę po nałożeniu lakier zaczął ściągać warstwę lakieru z Sephory... Jak widać na zdjęciach, ściągnął ją nawet z czubków paznokci. Granicę ściągnięcia dobrze widać tutaj:


Mimo tych minusów efekt mi się podoba. Lakier trzymał się dość długo na paznokciach - brokat nie odpryskiwał. Myślę, że kupię jeszcze inne wersje, ale raczej nie będę kładła bezpośrednio na niczym nie pokryte paznokcie.Dostępność: tzw. "chińskie" sklepy
Cena: 3zł
Pojemność: 8ml, są też większe buteleczki
1 komentarz: